home loans

Odwiedziny online

mod_vvisit_counterDzisiaj293
mod_vvisit_counterWczoraj8
mod_vvisit_counterTydzień293
mod_vvisit_counterMiesiąc433
mod_vvisit_counterRazem47753

Twój IP: 44.192.114.32
Sponsorzy PDF Drukuj Email

pismo Szanowni Państwo!

Rada Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie rzeczowe lub finansowe dla szkoły i jej uczniów. W placówce występują pewne braki w wyposażeniu, które utrudniają proces dydaktyczno ? wychowawczy.

Jesteśmy nowo wybraną Radą Rodziców i chcielibyśmy wspomóc uczniów, aby ułatwić im uczenie się i organizację życia uczniowskiego. Chcielibyśmy naprawić i uruchomić radiowęzeł będący w gestii Samorządu Uczniowskiego. Planujemy też doposażenie pracowni informatycznej przez zakup drukarek i innych zużytych już, a niezbędnych sprzętów. To tylko niektóre z planowanych przedsięwzięć.

W tym celu postanowiliśmy organizować różnego rodzaju imprezy charytatywne ( udało nam się już zorganizować bal karnawałowy), a dochód z nich przeznaczyć na zaspokojenie potrzeb uczniów. W czasie tych imprez przeprowadzimy licytacje i loterie przedmiotów, przekazanych przez darczyńców. Uzyskane środki finansowe wykorzystamy na zakup i naprawę szkolnych sprzętów i zaspokojenie potrzeb młodzieży. Liczymy na zrozumienie naszych intencji i pomoc Państwa w realizacji założonych celów.

Z góry serdecznie dziękujemy w imieniu uczniów i rodziców.

Numer konta: Bank PeKaO SA 28 1240 3725 1111 0010 4166 8231

 

 

Rada Rodziców

I Liceum Ogólnokształcącego

w Wągrowcu